Doi tineri au ales să-și curme viața, la doar 28 și 31 de ani. Au fost găsiți spânzurați

0
1342
tata si fiu spanzurati

Tragedie în două familii din Gorj. Doi tineri de 31 și 28 de ani au ales să-și ia viața într-un mod inesplicabil.Ce doi tinei au fost găsiți spânzurați. Cei care au făcut macabra descoperire, sunt părinții acestora.

Din păcate manevrele de resucitare nu au dat niciun rezultat constatânu-se decesul, în ambele cazuri.

La fața locului sunt mai multe echipaje de intervenție, iar polițiștii fac cercetări pentru a stabili cu exactitate cum s-a întâmplat această tragedie.

”Poliția Municipiului Târgu Jiu a fost sesizată de către un bărbat cu privire la faptul că, vecina sa și-a găsit ginerele spânzurat.

Polițiștii deplasați la fața locului au stabilit că în noaptea de 21/22 mai a.c., un bărbat de 31 de ani, din comuna Drăguțești s-a spânzurat în anexa gospodăriei, fără a se cunoaște motivul. Echipajul medical ajuns la fața locului a constatat decesul bărbatului. În cauză, s-a întocmit dosar penal sub aspectul săvârșirii infracțiunii de ucidere din culpă.

Și polițiștii Poliției Orașului Tismana au fost sesizați de către un bărbat, din orașul Tismana despre faptul că fiul său s-a spânzurat în pădure. Polițiștii deplasați la fața locului au identificat un tânăr de 28 de ani, din orașul Tismana spânzurat de un fag în pădurea satului Sohodol.

Trupul bărbatului a fost transportat la Servicil de Medicină Legală Gorj în vederea efectuării necropsiei. În cauză, s-a întocmit dosar penal sub aspectul săvârșirii infracțiunii de ucidere din culpă,” a transmis IPJ Gorj.

Noul sistem de abonare prin email

Introdu adresa de email pentru a te abona la acesta pagina și vei primi notificări prin email când vor fi publicate articole noi.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.