Hunedoara: Șofer bătut cu sălbăticie, pentru că a condus prea încet

0
118

Un bărbat în vârstă de 76 de ani care conducea pe o stradă din Hunedoara a fost lovit cu pumnii de un alt șofer, pe motiv că ar fi condus prea încet. Furios, tânărul de 28 de ani a coborât din mașină, iar mai apoi s-a năpustit cu pumnii asupra bătrânului. Momentul a fost filmat de o cameră de supraveghere.

Bătrânul încetinește și oprește mașina pe partea dreaptă a drumului. Imediat, un alt autoturism, care rula în spatele acestuia, îl depășește și oprește în față lui. Șoferul coboară, se duce la bătrân, deschide portiera mașinii și începe să-l lovească cu pumnii.

În urma atacului violent, bărbatul de 76 de ani a fost dus la spital pentru consult, iar celălalt șofer, în vârstă de 28 de ani, din Hunedoara, a fost identificat la scurt timp de poliţişti şi audiat.

Video AICI

Noul sistem de abonare prin email

Introdu adresa de email pentru a te abona la acesta pagina și vei primi notificări prin email când vor fi publicate articole noi.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.